Od początku działalności naszym celem było sprawienie, aby każde przyjęcie naszych klientów było wyjątkowe i niezapomniane. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy finalistkę programu MasterChef, Klaudię Budny, która stworzyła nasze menu.

Naszą dumą są wyjątkowe przekąski, które uświetnią każde przyjęcie i zachwycą Twoich gości. Specjalizujemy się także w daniach przygotowywanych metodą sous-vide, która pozwala na wydobycie pełni smaku z każdej potrawy.

Nasi klienci uwielbiają również nasze wyjątkowe, podawane w słoiczkach desery, które nie tylko wspaniale smakują, ale również doskonale wyglądają na stole. Nasze menu łączy
w oryginalny sposób tradycję z nowoczesnością, więc znajdą w nim coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznych potraw, jak i osoby chcące spróbować czegoś nowego.

Przygotowujemy catering zarówno na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe – urodziny, chrzciny, komunie, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie – jak i na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, także w plenerze. Dzięki doskonale wyposażonej kuchni i ponad
20-osobowemu zespołowi jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy, w których uczestniczą nawet 2000 osób. Prowadzimy w Gnieźnie kantyny pracownicze oraz dowozimy codzienne posiłki do firm. Działamy na terenie Gniezna i okolic, ale wielokrotnie dostarczaliśmy nasz catering także na większe imprezy w Poznaniu.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzy ponad 20 osób, które codziennie dbają o to, aby nasz catering zawsze spełniał oczekiwania klientów. W zespole mamy również profesjonalnych kelnerów, którzy zadbają o wyjątkową obsługę każdego przyjęcia.

Klaudia Budny

Twórca menu Pod Pokrywką, finalistka programu MasterChef, do dziś ściśle współpracuje z nami przy tworzeniu nowych potraw.

Rafał Grupka

Kucharz z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Gotował dla najlepszych restauracji m.in. w Wielkiej Brytanii.

Adrian Prus
Ambitny Kucharz, który swoją wiedzę zdobywał od najlepszych mistrzów kulinarnych w Polsce, m.in. od Ernesta Jagodzińskiego.
Joanna Bruk
Menedżer firmy Pod Pokrywką, zarządzeniem gastronomią zajmuje się od 10 lat. Dba o wysoką jakość obsługi i kontakt z klientem.

Nasza Sala
Parkowa

Oferujemy organizację przyjęć okolicznościowych oraz imprez firmowych i szkoleń na własnej sali. Nasza Sala Parkowa mieści się w samym sercu Gniezna, tuż przy Parku Andersa. Sala Parkowa podzielona jest na dwie sale, większą i mniejszą. Zapewnia kameralną atmosferę i umożliwia organizację przyjęć i spotkań
na różne okazje.

Zaufały nam znane marki i instytucje

Nasz catering doceniają nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy i instytucje z Gniezna i Poznania. Obsługujemy m.in. strefy VIP na wydarzeniach sportowych, pikniki, imprezy kulturalne w teatrach oraz duże imprezy firmowe na ponad 1000 osób.