Od początku działalności naszym celem było sprawienie, aby każde przyjęcie naszych klientów było wyjątkowe i niezapomniane. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy finalistkę programu MasterChef, Klaudię Budny, która współtworzyła nasze menu. Dzięki niej Pod Pokrywką słynie
z wyjątkowych przekąsek, które uświetnią każde przyjęcie. Specjalizujemy się także w daniach przygotowywanych metodą sous-vide, która pozwala na wydobycie pełni smaku z każdej potrawy. Nasze menu wyróżniają również wyjątkowe, podawane w słoiczkach desery, które nie tylko wspaniale smakują, ale również doskonale wyglądają na stole.

Nasze menu łączy w oryginalny sposób tradycję z nowoczesnością, więc znajdą w nim coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznych potraw, jak i osoby chcące spróbować czegoś nowego. Poniżej przedstawiamy przykładowe menu na przyjęcia okolicznościowe oraz imprezy firmowe.

Nasz zespół

Za wyjątkowe smaki naszych potraw odpowiada autorka menu, Klaudia Budny, finalistka programu MasterChef, oraz wyśmienici kucharze. W naszym zespole pracuje 20 osób.
Klaudia Budny

Twórca menu Pod Pokrywką, finalistka programu MasterChef,
do dziś ściśle współpracuje z nami przy tworzeniu nowych potraw.

Rafał Grupka

Kucharz z doświadczeniem międzynarodowym. Gotował dla najlepszych restauracji m.in w Wielkiej Brytanii.

Adrian Prus

Ambitny Kucharz, który swoją wiedzę zdobywał od najlepszych mistrzów kulinarnych w Polsce, m.in. od Ernesta Jagodzińskiego.

Galeria naszych potraw

Zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować.

Chcesz poznać pełne menu? Nie wiesz,
co wybrać na swoje przyjęcie?
Skontaktuj się z nami

Zapraszam do kontaktu

Chętnie odpowiem na wszystkie
Państwa pytania.

Joanna Bruk

Menadżer

tel.: 512-030-845

e-mail: manager(at)podpokrywka(dot)pl