Poznaj Salę Parkową

Sala Parkowa to wyjątkowe miejsce w samym centrum Gniezna, tuż przy Parku Andersa. Sala podzielona jest na dwie sale, większą i mniejszą. Można je połączyć lub skorzystać tylko z jednej z nich. Zapewnia kameralną atmosferę i umożliwia organizację różnego rodzaju imprez firmowych – np. spotkań, szkoleń, wigilii. W większej sali zmieści się do 60 osób, a w mniejszej do 22.

Wynajem Sali Parkowej
na szkolenia

Sala Parkowa jest idealnym miejscem na zorganizowanie szkolenia. W większej sali w szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 55 osób, a w mniejszej 22. Oba pomieszczenia są klimatyzowane.
Salę wynajmujemy na godziny. W cenie uczestnicy otrzymują zimne
i ciepłe napoje, świeżo upieczone ciasto i kruche ciasteczka. Dodatkowo można zamówić nasze flagowe przekąski lub ciepły lunch. Na życzenie klienta udostępniamy także rzutnik i tablicę flipchart. W sali jest dostęp do internetu.

Organizacja imprez
firmowych w Sali Parkowej

W Sali Parkowej organizujemy różnego rodzaju imprezy
i spotkania firmowe. Mogą mieć one charakter bardziej oficjalny lub swobodniejszy. W przypadku imprez tanecznych mniejsza sala służy za parkiet. Jedzenie może być podawane w formie szwedzkiego stołu lub serwowane przez kelnerów. Na życzenie klienta zapewniamy także DJ-a, tematyczny wystrój sali, barmana itp. Sala jest klimatyzowana.

Nasze menu

Sala Parkowa należy do firmy cateringowej „Pod Pokrywką”, która przygotowuje jedzenie na wszystkie imprezy. Nasze menu współtworzyła Klaudia Budny, finalistka programu MasterChef. Nasze menu łączy tradycję z nowoczesnością oraz doskonały smak z wyjątkowym sposobem podania potraw.

Zobacz przykładowe menu na imprezy firmowe
i szkolenia organizowane w Sali Parkowej.

Dlaczego warto wybrać Salę Parkową?

Doskonała lokalizacja

Sala Parkowa mieści się w centrum Gniezna, a jednocześnie przy parku, z dala od zgiełku miasta. Zapewnia spokój, kameralną atmosferę oraz łatwy dojazd z każdego miejsca
w Gnieźnie.

Nowoczesne wnętrza

Sala Parkowa wyróżnia się nowoczesnym, ale jednocześnie przyjemnym i eleganckim wystrojem wnętrza, dzięki czemu każde spotkanie firmowe nabierze wyjątkowego charakteru.

Wyjątkowe menu

Nasze menu łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ogromną wagę przykładamy nie tylko do smaku potraw,
ale także do sposobu ich podania.

Taras z wyjściem do parku

Z sali można w każdej chwili wyjść na przestronny taras
z widokiem na Park Andersa. Na tarasie można usiąść
i porozmawiać w węższym gronie.

Zobacz galerię zdjęć

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

Chętnie odpowiem na wszystkie
Państwa pytania.

Joanna Bruk

Menadżer

tel.: 512-030-845

e-mail: manager(at)podpokrywka(dot)pl

Catering Pod Pokrywką Sala Parkowa

ul. Parkowa 24
62-200 Gniezno
tel. 607-703-355

WYZNACZ TRASĘ