Wyjątkowy catering
na przyjęcia okolicznościowe

Oferujemy wyjątkowy catering na wyjątkowe okazje takie, jak urodziny, chrzciny, komunie, wesela, wieczory kawalerskie i panieńskie, jubileusze i inne spotkania rodzinne lub towarzyskie. Nasze menu opracowała finalistka programu MasterChef, Klaudia Budny. Łączy ono w sobie tradycję z nowoczesnością, więc będzie odpowiadało zarówno miłośnikom klasycznych potraw, jak i osobom chcącym spróbować czegoś nowego.

Poznaj nasze menu

Oferujemy pełen catering na całe przyjęcie lub przygotowanie tylko poszczególnych dań, przekąsek lub deserów. Catering „Pod Pokrywką” słynie z oryginalnych przekąsek, które nie tylko wspaniale smakują, ale również świetnie wyglądają na stole i z pewnością zachwycą Twoich gości. Naszą specjalnością są także potrawy przygotowywane metodą sous-vide oraz oryginalne desery w słoiczkach. Wszystkie oferowane przez nas ciasta są wypiekane na miejscu przez naszego cukiernika. Zobacz przykładowe menu na różne okazje.

Usługi cateringowe dostosowane do Twoich potrzeb

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi cateringowe. Dostarczamy gorące, gotowe do podania potrawy na konkretną godzinę, dzięki czemu nie trzeba ich podgrzewać. Oferujemy również wypożyczenie stołów, podgrzewaczy, zastawy stołowej i wszystkiego, czego potrzeba na udane przyjęcie. Catering można także zamówić z profesjonalną obsługą kelnerską. Na życzenie klienta możemy zapewnić m.in. dekoracje, kwiaty, balony, DJ-a, barmana, animatorkę dla dzieci, a w przypadku imprez plenerowych namioty, grill czy piwo z kija.

Każde przyjęcie jest wyjątkowe, dlatego każdorazowo zakres usług dostosowujemy do potrzeb klienta.

Opinie naszych klientów

Live cooking – pokaz kulinarny na Twoim przyjęciu

Uatrakcyjnij swoją imprezę profesjonalnym pokazem kulinarnym.

Stworzymy dla Ciebie i Twoich gości wyjątkowe menu degustacyjne w wybranej tematyce. Podczas gotowania na żywo nasz szef kuchni przybliży tajniki swojej kuchni i w ciekawy sposób opowie o przygotowywanych daniach. Osoby chętne będą mogły zaangażować się we wspólne gotowanie i poznać w praktyce techniki kulinarne stosowane przez profesjonalnych kucharzy na całym świecie. Live cooking to doskonały sposób, aby urozmaicić każde przyjęcie.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzy ponad 20 zaangażowanych osób, które codziennie dbają o to, aby nasz catering zawsze spełniał oczekiwania klientów. Nasze menu współtworzy Klaudia Budny, finalistka programu MasterChef. Na co dzień o wyjątkowy smak naszych potraw dbają doświadczeni kucharze. W naszym zespole mamy również kelnerów, którzy zadbają o profesjonalną obsługę każdego przyjęcia.

Nasza Sala
Parkowa

Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia w naszej kameralnej
Sali Parkowej przy ul. Parkowej 24, w samym centrum Gniezna. Klimatyczny wystrój, kącik zabaw dla dzieci, taras z wyjściem
do parku sprawią, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe.