Wyjątkowy catering
na imprezy firmowe

Oferujemy kompleksowe usługi cateringu na imprezy firmowe, szkolenia, konferencje, wydarzenia sportowe i kulturalne oraz inne eventy. Obsługujemy imprezy, w których uczestniczy od 10 do nawet 2 tysięcy osób. Nasze menu opracowała finalistka programu MasterChef, Klaudia Budny. Łączy ono w sobie tradycję z nowoczesnością, a nasze potrawy nie tylko wspaniale smakują, ale też atrakcyjnie wyglądają, dzięki czemu uświetnią każdą imprezę.

Kompleksowe usługi cateringowe

Oferujemy kompleksowe usługi cateringowe dla firm – zarówno codzienny catering dla pracowników, jak i catering na imprezy firmowe. Wypożyczamy stoły, podgrzewacze, zastawę stołową
i wszystko, czego potrzeba na udaną imprezę firmową. Zapewniamy także profesjonalną obsługą kelnerską. Organizujemy również catering na imprezy plenerowe.
Przed każdym większym wydarzeniem przeprowadzamy wizję lokalną, która umożliwia nam dobre przygotowanie do obsługi imprezy. Na życzenie klienta możemy zapewnić m.in. dekoracje, kwiaty, balony, DJ-a, barmana, a w przypadku imprez plenerowych namioty, grill czy piwo z kija. Każdorazowo zakres usług dostosowujemy do potrzeb klienta.

Poznaj nasze menu na imprezy firmowe

Catering „Pod Pokrywką” słynie z oryginalnych przekąsek, które nie tylko wspaniale smakują, ale również świetnie wyglądają, dzięki czemu idealnie nadają się na każdą imprezę firmową. Naszą specjalnością są także potrawy przygotowywane metodą sous-vide oraz oryginalne desery w słoiczkach. Wszystkie oferowane przez nas ciasta są wypiekane na miejscu przez naszego cukiernika. Zobacz przykładowe menu na imprezy firmowe.

Zaufały nam znane marki i instytucje

Nasz catering doceniają nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy i instytucje z Gniezna i Poznania. Obsługujemy m.in. strefy VIP na wydarzeniach sportowych, pikniki, imprezy kulturalne w teatrach oraz duże imprezy firmowe na ponad 1000 osób.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzy ponad 20 zaangażowanych osób, które codziennie dbają o to, aby nasz catering zawsze spełniał oczekiwania klientów. Nasze menu współtworzy Klaudia Budny, finalistka programu MasterChef. Na co dzień o wyjątkowy smak naszych potraw dbają doświadczeni kucharze. W naszym zespole mamy również kelnerów, którzy zadbają o profesjonalną obsługę każdej imprezy.

Nasza Sala
Parkowa

Zapraszamy do zorganizowania imprezy firmowej w naszej kameralnej Sali Parkowej przy ul. Parkowej 24, w samym centrum Gniezna. Jest to idealne miejsce zarówno na szkolenie,
jak i na imprezę firmową.